portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » sklepy, sklepiki...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sklepy, sklepiki...

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, ... 13, 14, 15    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Sob Sty 18, 2014 19:54    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

A kiedy mają ruszyć ?Smile
dolina.muminkow 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 05, 2014 18:16
Posty: 287
Skąd: 43

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 11:51    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Korzystaliście może z www.kamago.sklepna5.pl ?
Dojazd do nas 1 gr, jednak to rodzimy przedsiębiorca a nie Tesco, wiec chcemy spróbować. Pytanie czy Wy macie już jakieś doświadczenia?
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 12:12    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

fajny sklepik troche drogo w stosunku do kauflanda ale zamowie moze cos i sie pochwale
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 13:31    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

dolina.muminkow napisał:
Korzystaliście może z www.kamago.sklepna5.pl ?
Dojazd do nas 1 gr, jednak to rodzimy przedsiębiorca a nie Tesco, wiec chcemy spróbować. Pytanie czy Wy macie już jakieś doświadczenia?


sprawdzone

Plusy:
-tania dostawa
- świeże owoce warzywa (lepsza jakość niż w tesco)
- dłuższy termin przydatności mają
- można ceny negocjować
- jakośc obsługi lepsza
- niska kwota dowozu
- możliwość płacenia gotówką bo już chyba w tesco nie można


Minuty:
- Nie wiem czy to minus czy plus i uważam, że będzie to zmienione, choć na teraz nie potrzeba, bo nie ma płatności online brak szyfrowania zamawiania,
obsługa strony troche ciężka ktoś by powiedział prymitywna, kwestia grafiki ale w tedy będzie cięższa strona ale napisanie takiej strony nie jest ławe i obsługa, a widocznie jest to darmowe albo nisko budżetowa strona. Wiec nie do końca to minus,

- ceny są nieco wyższe bo to nie moloh jak kaufland czy tesco ale warto przepłacić podobne ceny w naszym osiedlowy sklepie

- mało produktów

- brak mięs

no i alkoholu się nie kupi Wink

Polecam napewno będę zamawiał jak będę miał potrzebe bo 20zł limit jest wart zachodu i koszt dowozu free a promocje w nim to nie wyprzedaż bo sę data kończy tylko świeże jest i mają zapewne duże zapasy
dolina.muminkow 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 05, 2014 18:16
Posty: 287
Skąd: 43

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 15:00    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

patrząc że od twojego 1 posta do 2 minęła godzina to chyba szybko dowożą Wink
EGLwro 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Paź 24, 2012 21:28
Posty: 253
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 22:49    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

A wracając do głównego tematu tego wątku to ktoś ma jakieś informacje o oddaniu 4 etapu.
Co do lokali usługowych w 4 etapie to na razie nie widać prac, ale ponad połowa wynajęta wg informacji na stronie.
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 22:56    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

EGLwro napisał:
A wracając do głównego tematu tego wątku to ktoś ma jakieś informacje o oddaniu 4 etapu.
Co do lokali usługowych w 4 etapie to na razie nie widać prac, ale ponad połowa wynajęta wg informacji na stronie.


pewnie pierwszego marca i 1 kwietnia techniczny odbior
to chyba maksymalny termin bo mialo byc do konca lutego
trex44 
   

VIP


Wiek: 56
Dołączył: Sob Lis 10, 2012 7:21
Posty: 617
Skąd: Di Trevi - I etap

PostWysłany: Śro Lut 12, 2014 23:30    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

dolina.muminkow napisał:
patrząc że od twojego 1 posta do 2 minęła godzina to chyba szybko dowożą Wink


Nie ma co się dziwić - Z Henrykowskiej w 30 minut to spacerkiem można tu dojść Wink (no chyba , że ktoś zamówi 4 butle po 5 litrów wody - to już piechotą może być problem Very Happy ).
marcinkowo 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Czw Lut 13, 2014 18:07
Posty: 2
Skąd: wrocławia

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 18:20    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

witam ja zdecydowałam się zamówić kilka rzeczy w sklepie kamago.sklepna5.pl

zachorował mi mój synek i nie mogłam się ruszyć z domu

JAK DLA MNIE TO REWELACJA

zakupy miałam bardzo szybko(20min)

towar świeży(jabłka mają bardzo ładne i smaczne)

dostałam telefon potwierdzający zamówienie i kwotę zamówienia Smile

miły pan przyniósł zakupy był przygotowany na wydanie reszty

jestem bardzo mile zaskoczona Wink

oby tak dalej
dolina.muminkow 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 05, 2014 18:16
Posty: 287
Skąd: 43

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 19:30    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Dzięki @Jan123 i @Marcinkowo. Wasze rekomendacje sprawiły, że też skorzystaliśmy. Iz pewnością będziemy powtarzać bo jesteśmy bardzo zadowoleni.
marcinkowo 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Czw Lut 13, 2014 18:07
Posty: 2
Skąd: wrocławia

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 20:36    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

no to super Very Happy

fajnie że mamy taką alternatywe w okolicy

jak dla mnie to bardzo duże ułatwienie i wygoda

pozdrowionka

Razz
Stokrotka1510 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Sty 17, 2014 8:09
Posty: 69
Skąd: Lokum di trevi

PostWysłany: Czw Kwi 17, 2014 16:35    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Hura! Wreszcie coś się dzieje na naszym Pasażu di trevi. Są juz naklejki na szybach, w którym lokalu, jaki sklep będzie. Mam nadzieje, ze rusza szybko.

wszystkim forumowiczom życzę Radosnych i pogodnych Świat.
dafidov 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sie 06, 2013 0:50
Posty: 32
Skąd: 39E

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 23:58    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Oryginalnie dostałem informacje od lokum że na przełomie kwietnia i maja miało ruszyć ale patrząc na realizacje jak coś ruszy na przełomie maja i czerwca to będzie dobrze Smile
EGLwro 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Paź 24, 2012 21:28
Posty: 253
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 22:30    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Ktoś coś słyszał kiedy otworzą sklepy?
madzionka 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pon Cze 24, 2013 19:56
Posty: 140
Skąd: 41B

PostWysłany: Nie Cze 01, 2014 23:54    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

ktos cos wie?

ja tam moge tylko powiedziec to co obserwuje - fresh sie ladnie ogranizuje, calkiem szybko im to idzie, licze na to ze otwarcie jeszcze w pierwszej plowie czerwca bedzie Smile
4858734
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 15 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, ... 13, 14, 15    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama