portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » sklepy, sklepiki...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sklepy, sklepiki...

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
colaaPL 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 04, 2013 9:47
Posty: 202
Skąd: 39C

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 16:33    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Nie działam w niczyim interesie, po prostu wyraziłem swoją opinię tak samo jak Ty Smile

Być może nie bywam we freshu tak często jak Ty bo ja spotykam skrzynki na chodniku średnio raz w tygodniu więc nie wzbudza to we mnie takiego oburzenia i nie robię z tego afery. Dostawa towaru musi być, a rampy jak w marketach nie mają więc gdzie mają kłaść te palety Twoim zdaniem? Na miejscu parkingowym i mają nosić to wszystko z parkingu do sklepu? Naprawdę?

Kartka jest czy nie ma, nie wiem. Widziałem, że była. Zwróciłem też uwagę że lumpki nie przesiadują już na skrzynce za rogiem tak często jak wcześniej. Kartkę mogli zerwać, nie dziwne. Chcesz robić zdjęcia to rób - tylko po co i dla kogo?

Widziałem, że panie palą papierosy więc nie dziwne że śmierdzą. Ale czy to takie straszne, że ktoś zapalił papierosa a później obsługuje na kasie? Dla mnie nie. Co innego faktycznie gdybym chciał żeby podała mi ser/wędlinę itp. i widziałbym że wróciła z papierosa i nie umyła rąk - to byłoby już fatalne i zwróciłbym uwagę. Tu zgoda.

Czy jestem wyrozumiały w obie strony? Akurat moja sąsiadka przez ścianę wprowadzała się do mieszkania przez jakieś 7-8 miesięcy bo remont robił jej facet po godzinach i zawsze zaczynał wiercić po 17 jak ledwo wróciłem z pracy. Po jakiś 6 miesiącach zaczęło mnie to wkurwiać, ale przeżyłem i dziś z uśmiechem mówimy sobie "Dzień dobry" Smile

Powiedz mi bo do końca nie kumam co chcesz osiągnąć? Żeby zamknęli fresha? Zaczęli gdzie indziej układać palety? Pracownicy mają mieć zakaz palenia?
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 18:54    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Bez przesady. Nie wymagam tego żeby pozbawiać nas jedynego sklepu na którego wcześniej brak narzekaliśmy.

Stwierdzam fakt jaki ma miejsce i nawet jeżeli nie poprze mnie tutaj nikt to na pewno nie odwróci to mojego toku myślenia a jedynie naświetli fakt, że ktoś ma inne zdanie czego nikomu nie zabraniam- Tobie się podoba - ok.

Jesteś wyjątkowo tolerancyjny. Zastanawiam się gdzie masz granice chociaż to nie jest temat tego posta. Jak pracodawca nie płaciłby Ci pół roku i tłumaczyłby że nie ma kasy też byś to akceptował?

Nie bywam często we freshu całe szczęście ale widzę jak wygląda sytuacja. Mówię głośno o tym że w tym sklepie panuje samowola i jeden wielki pierdolnik w dosłownym słowa znaczeniu.
Pracownice są z przypadku, notorycznie któraś pali papierochy - nie zabronisz tego bo w sumie jeden pije kawę a kto inny pali, itp. Statystycznie będąc 5 razy we freshu druga kasa nigdy nie była otwarta natomiast:

- jedna pracownica na zewnątrz pali - teraz ma to miejsce z boku sklepu wcześniej bezpośrednio przed wejściem i wtedy już na dzień dobry odechciało się zakupów.
- druga, trzecia pracownica klepie farmazony przez telefon

a Ty stoisz w kolejce - na prawdę nie denerwuje Cię to? Raz, drugi, trzeci, ale nie non stop.

Mycie rąk o których napisałem ma dla mnie znaczenie, bo nie chce wiedzieć co się dzieje w sytuacji kiedy nikt nie widzi, dla mnie to jest normalna sprawa że należałoby w tej sytuacji bezwzględnie za każdym razem umyć ręce. Umycie rąk zajmuje ułamek tego ile czasu spędzają na zielonej skrzyneczce.

Co do towaru - zastanawiasz się czy faktycznie mają nosić towar z miejsca parkingowego. Nie widzę problemu, ale dlaczego ja mam zejść na ulice żeby przejść po chodniku na którym stoi CODZIENNIE nie raz w tygodniu tylko CODZIENNIE sterta skrzynek ?? Nie wydaje Ci się że to buduje wizerunek naszego osiedla bo patrząc na ten wszechobecny syf w okolicach fresha chce się rzygać i nic więcej.

Bankomatu jak nie było tak nie ma i dalej będziemy jeździć wgłąb osiedla żeby wypłacić parę zł, oddział banku o który tak mocno zabiega LOKUM wykupując artykuły sponsorowane również nie będzie - wiesz dlaczego? Z prostej przyczyny - jak ktoś kumaty będzie to rozstrzygał i jedyne co zobaczy na naszym pasażu to rumuny, cygany z Brochowa, jakieś ochlejmordy i aleja zielonych skrzynek które wyglądają wręcz zajebiście pięknie na dzień dobry powie - NIE DZIĘKI - to już takie moje spostrzeżenie na zupełnie inny temat.

Wiesz czemu się tak mocno przypier#$&&dalam - bo warto pracować nad standardami jakości i wydajności w pracy - nie mówiąc o obsłudze klienta. Tutaj niestety jest patologia i trzeba w wyraźny sposób to pokazać żeby Pan właściciel edukował pracowników a nie tylko żarł, trzymał ręce w kieszeni i siedział w BMW pod sklepem bo jakby tego nie robił to towar ze skrzynek szybciej by znikł - tyle ode mnie.
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 21:28    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Hmmm zauważyłem, że w każdym freshu czy żabce, osbługa pozostawia wiele do życzenia.. nie wiem czy to wina tego, że pracownicy mało zarabiają i nie są zmotywowani ? czy może są przepracowani i po prostu im się nie chce.
No ale nikt ich na siłę do tej roboty nie przymuszał.
Mnie skręca w żołądku gdy widzę miny ekspedientek w momencie kiedy proszę o hot-doga. I nie chodzi mi tylko o nasz osiedlowy sklep ale ogólnie.. Na rynku jest jeden sprzedawca, który stroi fochy kiedy ktoś zamawia hot-dogi i do siebie pod nosem zawsze "ja pierdole"..

no cóż.. chyba nie działa tu "nasz kilent nasz pan" a ci "employers of the month" nie są świadomi tego, że gdyby nie klienci to gó..o by mieli a nie wypłątę
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 22:30    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Brawo! Jak widać jesteśmy tego samego zdania. Nie wiem o którym freshu w runku mówisz ale nasz PAN AJENT który trzyma ręce w kieszeni i przygląda się temu pierdolnikowi przed sklepem również ma fresha w runku Smile Przed którym kiedyś był dokładnie identyczny syf nie wiem jak teraz ale kiedyś codziennie obok niego przechodziłem i na dzień dobry chciało się rzygać.

No i właśnie pojawia się problem o którym pisałem powyżej - jak smakuje hot dog od takiej Pani ze śmierdzącymi łapami bo nie raczysz ich umyć - mam nadzieje że Tobie się to nie przytrafiło ale kolega który również się wypowiada w tym wątku bagatelizuje mycie rąk.

Co do motywacji i wynagrodzenia to tak można w kółko. Zarabiasz 15k miesięcznie po jakimś czasie uważasz że to mało, później jest 50k też mało i tak można w nieskończoność. Czas na motywacje był od 7 roku życia do czasu zakończenia edukacji - teraz mleko się już rozlało. Nie jest to nasz problem aby dywagować tutaj nad tym czym im źle czy im dobrze.
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 12:01    Temat postu: Re: fresh market - opinie

We freshu na rynku pracuje starsza babka, która sliniła palce biorąc chusteczkę w która zawijała mi hot-doga.. gdy zwrocilem jej uwagę wyparła się i powiedziała, że nic takiego nie zrobiła i że chyba mam coś z oczamiWink

Inny przypadek miałem kupując kebaba w spartanie na pasażu niepolda, kiedy żul przede mną wystawił rękę z bilonem a sprzedawca/"kucharz" wybierał monety z jego brudnych, spoconych łap. Oczywiście troszkę się te ręce trzęsły więc na podłogę poleciało kilka z nich. Kucharz pozbierał wrzucił do kasy po czym zabrał się za tworzenie mojej tortilli.. Na moją uwagę o myciu rąk, albo o rękawiczkach usłyszałem, że oni mają minimum sanitarne z sanepidu zrobione i skoro lokal został dopuszczony to wszystko jest ok..

w obu przypadkach podziękowałem za jedzenie i nie wziąłem ...

Btw. chyba całe szczescie, żę nie widzimy niektórych procesów produkcji, pakowania, przewożenia niektórych produktów bo wydaje mi się, żę jest tego więcej..
Widziałem filmik na którym facet przewoził bułki dużym fiatem z przyczepką otwartą. Oczywiście bułki były powrzucane luzem jak buraki ;P

ot taki kwiatek
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 15:19    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Dziś kolejna wystawa skrzynek pod freshem plus rotacja towaru z fresha na fresha ---- to co się nie sprzedaje w koszykach wynoszone na ciężarówkę do innego sklepu, a to co się nie sprzedaje na drugim freshu do fresha na klimasa i tak codziennie a pierdolnik razy dwa.

Szkoda to komentować, ale bezmyślność nie zna granic Smile Kartka wisi ponownie.
rookie9 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Sty 24, 2013 13:22
Posty: 58
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 17:53    Temat postu: Re: fresh market - opinie

jestem w szoku, że ktoś potrafił spędzić więcej niż 5 minut swojego życia na spisanie tak niedorzecznych i totalnie nieistotnych niby spostrzeżeń.
W dodatku widzę, że robisz to dość skrupulatnie bo boli Cie też konkretna marka samochodu.
Wydaje mi się, że ktoś tu popełnił błąd w wyborze lokalizacji i to ja Cię w tym z przyjemnością uświadomię.
Nie jest to ani Monaco, ani Wiedeń ani Szanghaj tylko Tarnogajska we Wrocławiu dlatego jeśli ktoś się spodziewa Harrodsa albo hostessy za kasą we Freszu, to musiał doznać nagłej i niekontrolowanej zamiany miejscami dupy z głową.
nussnuez 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lip 28, 2013 11:56
Posty: 26
Skąd: DW

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 19:33    Temat postu: Re: fresh market - opinie

heh
rookie9 Panowie mają całkowitą rację. Kupiłem ostatnio we Freshu kilo bananów. I kurwa wszystkie były krzywe
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 20:35    Temat postu: Re: fresh market - opinie

rookie9 napisał:
jestem w szoku, że ktoś potrafił spędzić więcej niż 5 minut swojego życia na spisanie tak niedorzecznych i totalnie nieistotnych niby spostrzeżeń.
W dodatku widzę, że robisz to dość skrupulatnie bo boli Cie też konkretna marka samochodu.
Wydaje mi się, że ktoś tu popełnił błąd w wyborze lokalizacji i to ja Cię w tym z przyjemnością uświadomię.
Nie jest to ani Monaco, ani Wiedeń ani Szanghaj tylko Tarnogajska we Wrocławiu dlatego jeśli ktoś się spodziewa Harrodsa albo hostessy za kasą we Freszu, to musiał doznać nagłej i niekontrolowanej zamiany miejscami dupy z głową.


ja doznałem niekontrolowanej i nagłej zmiany miejsc a Ty najnormalniej w świecie masz ból dupy z tym związany bo ja mam kompletnie w dupie markę samochodu i daj mu boże żeby sobie jeździł nawet Ferrari i nie wiem czy nawet wtedy zrobi na mnie wrażenie Smile Na tym polega biznes żeby robić coś skrupulatnie.

Rozumiem że skoro to jest Tarnogajska/Klimasa to można zrobić wszystko.
To daj adres może do siebie to nasram Ci na wycieraczce skoro to nie jest Monako.

Ogarnij się chłopie. Higiena osobista i porządek w miejscach które są wspólne nie mają tylko miejsca za granicami naszego kraju, ale widzę że Tobie to obojętne więc może osadzisz się w barakach na przeciw Urzędu Skarbowego przy ulicy Klimasa i tam będziesz mógł się nawet załatwiać do wiadra.
hamaas 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sie 08, 2014 23:15
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 21:45    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Może i ja dołączę się do dyskusji. Uważam, że osoby które mieszkają w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu widzą więcej niż tylko klienci. Mieszkam w klatce 37E i mogę potwierdzić wszystkie spostrzeżenia odnośnie czystości wokół sklepu. Rozumiem również że wina za taki stan rzeczy nie leży tylko po stronie pracowników sklepu ale bardziej po stronie klientów, którzy pozostawiają po sobie solidny burdel.

Chciałbym jednak poruszyć sprawę dla mnie dużo bardziej istotną niż czystość i obsługa tego sklepu. Fresh ma magazynek (zaplecze) który jest w bezpośrednim sąsiedztwie klatki 37E. Codziennie rano punkt o godzinie 6 lub czasami nieco wcześniej jesteśmy budzeni przez uderzenia o podłogę sortowanych pustych butelek po piwie. Hałas niesie się praktycznie aż do najwyższego piętra i podejrzewam że skutecznie budzi wszystkich co najmniej do drugiego piętra. Zastanawiałem się nad rozmową z właścicielem sklepu i przedstawienie mu sprawy. Chciałem prosić o przeorganizowanie czasu sortowania tych butelek - przecież można to robić dzień wcześniej. Ale gdy czytam jakiego pokroju człowiekiem jest Pan właściciel, taka rozmowa chyba nie ma najmniejszego sensu. Dlatego przy okazji chciałbym zapytać Was o poradę, w jaki sposób można rozwiązać ten problem.
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 22:02    Temat postu: Re: fresh market - opinie

hamaas napisał:
Ale gdy czytam jakiego pokroju człowiekiem jest Pan właściciel, taka rozmowa chyba nie ma najmniejszego sensu. Dlatego przy okazji chciałbym zapytać Was o poradę, w jaki sposób można rozwiązać ten problem.


Niestety, ja też próbowałem w ten sposób pewnego razu ten temat poruszyć bo nie jestem jakimś frustratem który siedzi przed komputerem i płacze ale poza pff i czego Pan ode mnie oczekuje się nie dowiedziałem. Także ten....

to nie Monaco!
hamaas 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sie 08, 2014 23:15
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 22:29    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Brak współpracy ze strony właściciela nie zamyka nam dalszej drogi rozwiązania problemu. Pan właściciel musi sobie zdawać sprawę z tego że jest to na prawdę uciążliwe i dotyczy to wielu mieszkańców. Jestem skłonny porozmawiać z zarządcą aby może on zajął się tą sprawą. Mogę też wystosować pismo do zarządcy i zebrać podpisy od mieszkańców dla których codzienne poranne hałasy są uciążliwe. Jeżeli Pan właściciel nie będzie chciał współpracować to są do tego również odpowiednie przepisy:

Art. 51. Kodeksu wykroczeń

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Łapie się to pod § 1. i jest to niezależne od pory dnia i nocy. Sprawę można zgłosić na policję a jeżeli to nie pomoże to również do sądu.


Trochę się rozpędzam z tymi rozważaniami Surprised ale nic tak nie uprzykrza mi życia na Klimasa jak sortowanie butelek.
zycie_na_klimasa 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Czw Cze 11, 2015 13:45
Posty: 101
Skąd: klimasa

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 22:48    Temat postu: Re: fresh market - opinie

hamaas napisał:
Brak współpracy ze strony właściciela nie zamyka nam dalszej drogi rozwiązania problemu. Pan właściciel musi sobie zdawać sprawę z tego że jest to na prawdę uciążliwe i dotyczy to wielu mieszkańców. Jestem skłonny porozmawiać z zarządcą aby może on zajął się tą sprawą. Mogę też wystosować pismo do zarządcy i zebrać podpisy od mieszkańców dla których codzienne poranne hałasy są uciążliwe. Jeżeli Pan właściciel nie będzie chciał współpracować to są do tego również odpowiednie przepisy:

Art. 51. Kodeksu wykroczeń

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Łapie się to pod § 1. i jest to niezależne od pory dnia i nocy. Sprawę można zgłosić na policję a jeżeli to nie pomoże to również do sądu.


Trochę się rozpędzam z tymi rozważaniami Surprised ale nic tak nie uprzykrza mi życia na Klimasa jak sortowanie butelek.


Rozmawiałem z Lokum w tej sprawie i wydaje się że oni są jakby po naszej stronie, rozumieją problem, podzielają zdanie i z tego co mam informacje to zwracali uwagę już temu Panu.

Jeżeli chodzi o butelki to szczerze nie znam tematu ale jeżeli jest chociaż jedna osoba na tym osiedlu której to przeszkadza to ja jestem po stronie tej osoby.

Mimo że to tylko Tarnogajska.

Ja osobiście problem widzę już we wszystkim bo nic bardziej człowieka nie wkurwia jak pff, albo stękanie pod nosem.
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Sob Cze 13, 2015 1:43    Temat postu: Re: fresh market - opinie

"heh
rookie9 Panowie mają całkowitą rację. Kupiłem ostatnio we Freshu kilo bananów. I kurwa wszystkie były krzywe"

Obiecałeś, że więcej na to wieśniackie forum nie wejdziesz.. nie dotrzymujesz słowa ;/
colaaPL 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 04, 2013 9:47
Posty: 202
Skąd: 39C

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 12:20    Temat postu: Re: fresh market - opinie

Walczcie, nie mam nic przeciwko żeby standardy zmieniły się na lepsze Smile nawet chętnie podpiszę się pod waszą petycją Smile Btw. ostatnio zauważyłem, że mnóstwo skrzynek było rozłożonych wewnątrz fresha, nie dało się przejść na chemię - być może coś już się zmienia na lepsze Smile
Odpowiedz do tematu Strona 13 z 15 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama