portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Klub biegaczy osiedla Di Trevi
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12    Następna     Odpowiedz do tematu    

Ile Km biegasz tygodniowo
  <40
  >40<70
  >70
Zobacz Wyniki
Autor Wiadomość
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 23:05    Temat postu: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Witam
Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców osiedla Di trevi zachęcić do Biegania - czyli najprostszej formy ruchu.

„ w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Jakie są plusy biegania:

Arrow 1.Pokonanie stresu; zacznij biegać, wyrzuć swoje złe emocje oraz to co Cie męczy, możesz podczas treningu zastanowić się nad pewnymi sprawami, ze spokojną głową przeanalizować sytuację i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Dodatkowo rozładujesz emocje, które siedzą w Twoim organizmie, nie będziesz się martwić.

Arrow 2.Lepsze krążenie ; Twoja krew zacznie szybciej krążyć, tkanki, mięśnie, serce, nerki i inne narządy będą lepiej ukrwione oraz dotlenione. Spowoduje to lepsze samopoczucie a dodatkowo lepszą pracę Twojego organizmu, który musi się zmagać z codzienną rzeczywistością.

Arrow 3.Lepsze samopoczucie ; ruch oraz bieg poprawi Twoje samopoczucie, początkowe zmęczenie spowoduje, że po skończonym wysiłku wydzielone hormony szczęścia dadzą Ci kopa do działania, problemu staną się łatwiejsze a rozmowy biznesowe pójdą gładko i po Twojej myśli.

Arrow 4.Mnóstwo energii ; wysiłek da Ci pozytywną energię oraz uśmiech na Twojej twarzy, przełamiesz bariery, osiągniesz cel i doładujesz swoje akumulatory wszystko da to pozwoli Ci na „złapanie” energii.

Arrow 5.Chwila dla Ciebie ; możesz uciec od codzienności, od zgiełku miasta, rozmów. Pobiegnij do lasu, rozkoszuj się ciszą oraz spokojem, podczas treningu zatrzymaj się na chwilę pod drzewem, przeanalizuj ważne sprawy (może akurat przyjdzie Ci jakieś dobre rozwiązanie).

Arrow 6.Dobra sylwetka ; codzienne lub regularne ćwiczenia darzą Ci gwarancje dobrej sylwetki, Twoje ciało wróci do formy a Ty znowu zgubisz zbędne kilogramy, poczujesz się lżej, będziesz mógł przenosić góry a dodatkowo będziesz dobrze wyglądać a Twój organizm nie będzie narażony na ryzyko chorób cywilizacyjnych.

Arrow 7.Lepsza wydolność organizmu; zdarza Ci nie na pewno podbiec do tramwaju czy do zmieniających się świateł?! Po tym pewnie masz zadyszkę i dyszysz przez najbliższe minuty, gdy zaczniesz biegać już Ci to nie grozi. Do tramwaju dobiegniesz bez zadyszki a na 10 piętro swojego biura lub bloku wejdziesz bez potrzeby windy. Codzienne czynności będzie Ci łatwiej wykonywać, dodatkowo będziesz mógł pokopać z dziećmi w piłkę.

Arrow 8.Lepsza ochrona organizmu przed bakteriami ; dzięki leukocytozie, o której już wspominałem Twój organizm będzie produkował więcej naturalnych przeciwciał. Gdy wszyscy wokół będą kichać i kaszleć Ty będziesz cieszyć się zdrowiem oraz dobrym samopoczucie. Może warto zabrać kogoś na trening i pokazać mu te dobre strony bycia w biegu.

Arrow 9.Spędzenie czasu ze znajomymi; jadąc na zawody postaraj zorganizować sobie swoją stałą grupę. Spędzicie razem czas, porozmawiacie na temat treningu, wymienicie się swoimi spostrzeżeniami oraz uwagami. Każdy może mieć inne zdanie na temat biegania dla tego warto robić takie wspólne wypady z przyjaciółmi.

Arrow 10.Zobaczysz ciekawe miejsca ; jadąc na zawody na drugi koniec Polski można zobaczyć wiele ciekawych miejsc, zwiedzisz miasta, zobaczysz ciekawe budowle oraz miejsca. Warto abyś przed wyjazdem zrobił sobie jakiś spis miejsc, które chciałbyś zobaczyć. Wtedy porobisz zdjęcia oraz zwiedzisz na co masz ochotę a przy okazji pobiegniesz w biegu na, który się wybrałeś.

Arrow 11.Poznasz nowych ludzi ; gdy pojedziesz wcześniej na zawody możesz skorzystać ze wspólnego noclegu z innymi zawodnikami np: w halach szkolnych. Panuje tam specyficzny klimat. Dowiesz się na pewno wielu ciekawych rzeczy oraz może usłyszysz jakieś legendy na temat biegaczy, którzy już biegają 10 albo 20 lat. Jest to niewątpliwie dobra okazja do zawarcia nowych znajomości. Na pewno uda Ci się poznać takich ludzi, z którymi będziesz regularnie spotykał się na biegach i spędzał z nimi czas w wolnej chwili. Biegacze to zawsze uśmiechnięci i mili ludzie.

Arrow 12.Nabierzesz pewności siebie ; bieganie wyzwoli w Tobie takie coś, że podczas rozmów, kontaktów z ludźmi będziesz bardziej pewny siebie. Poza tym biegacze są przyjaźni oraz chętni do zawierania nowych znajomości, swoboda kontaktu dodatkowo pozwoli czuć się pewniej oraz lepiej kontaktować się z innymi.

Arrow 13.Lepiej poczujesz się w swoim ciele ; dobra sylwetka, kilka kilogramów mnie, dobre wyniki, wysokie miejsce podczas zawodów, fajne otoczenie to wszystko pozwoli Ci powiedzieć czuje się dobrze. Jestem zadowolony z tego co robię i z tego co osiągnąłem. Pozwoli Ci to utrzymać uśmiech na Twojej twarzy. Będziesz mógł powiedzieć ;to jest to co chce robić przez całe życie;

Arrow 14.Niezapomniane emocje podczas zawodów; jeśli jedziesz na zawody weź ze sobą swoją rodzinę, dziewczynę albo przyjaciół. Niech zrobią specjalny plakat na Twój bieg. Poczujesz się jak nowo narodzony kiedy usłyszysz po 5km albo 10km biegu okrzyki na swój temat;do boju;dasz radę;, takie hasła bardzo motywują i dają niezłego kopa. Później będziesz mógł podziękować swoim kibicom, że dzięki nim udało Ci się poprawić życiówkę o kilka sekund albo minut.

Arrow 15.Osiągnięcie celu ; gdy postawisz sobie cel np: chce schudnąć 10kg albo pobiegnę 40min na 10km to gdy osiągniesz ten cel poczujesz dodatkowy przypływ energii. Będziesz szczęśliwy oraz zadowolony z tego, że zrobiłeś to o czym tak bardzo marzyłeś. Ale pamiętaj nie spoczywaj na laurach i gdy osiągniesz swój cel wyznacz sobie nowy tak aby dalej motywować się do dalszej pracy

http://www.youtube.com/watch?v=_E8uHz7U-54&feature=player_embedded
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 8:35    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Drogi Janie
pochwal sie wynikiem maratonowym !!
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 11:28    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

arekpro napisał:
Drogi Janie
pochwal sie wynikiem maratonowym !!


Nie chodzi o wynik tylko o zabawe i razem bieganie w okolicy naszego osiedla.

To kiedy ktoś sie pisze?
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 11:43    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Jan123 napisał:
arekpro napisał:
Drogi Janie
pochwal sie wynikiem maratonowym !!


Nie chodzi o wynik tylko o zabawe i razem bieganie w okolicy naszego osiedla.

To kiedy ktoś sie pisze?

Ja sie pisze ale juz chyba nei w tym sezonie ;(

fajna trasa jest w strone miedzyrzeckiej i tam przez opatowice w strone Zoo i miedzyrzecka z powrotem do klimasa
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 11:48    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

arekpro napisał:
Jan123 napisał:
arekpro napisał:
Drogi Janie
pochwal sie wynikiem maratonowym !!


Nie chodzi o wynik tylko o zabawe i razem bieganie w okolicy naszego osiedla.

To kiedy ktoś sie pisze?

Ja sie pisze ale juz chyba nei w tym sezonie ;(

fajna trasa jest w strone miedzyrzeckiej i tam przez opatowice w strone Zoo i miedzyrzecka z powrotem do klimasa


Fajnie fajnie
Czemu nie w tym sezonie ?

Jakby ktos byl chetny to zapraszam na zawody
W ten weekend polmaraton w legnicy niedziela albo 8km we Wrocku na stadionie sobota
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 16:16    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Oo ale fajnieWink
biegałem regularnie przez ostatnich kilkanaście miesięcy, teraz w związku z przeprowadzką i wykaczaniem mieszkania nie bardoz jest na to czas. Ale jak już się sytuacja "ustabilizuje' to bardzo chetnieSmile
ja biegałem tak od 10 - 15km dziennie (3 razy w tygodniu)

pozdrawiam
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Czw Paź 04, 2012 16:54    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Kurzynsky napisał:
Oo ale fajnieWink
biegałem regularnie przez ostatnich kilkanaście miesięcy, teraz w związku z przeprowadzką i wykaczaniem mieszkania nie bardoz jest na to czas. Ale jak już się sytuacja "ustabilizuje' to bardzo chetnieSmile
ja biegałem tak od 10 - 15km dziennie (3 razy w tygodniu)

pozdrawiam


To super to mam kompana Wink
Przez przeprowadzke ciezko sie znalesc czas takze przez to przechodze ale po 21 kolo 30 min staram sie chociaz wyskoczyc jak cos to zapraszam Wink
Pysiek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Paź 12, 2012 12:01
Posty: 28
Skąd: Zamość

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 12:26    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

gdzie i o ktorej dziś Smile ? chętnie bym sprobówał odzyskać forme
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Paź 12, 2012 17:15    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Pysiek napisał:
gdzie i o ktorej dziś Smile ? chętnie bym sprobówał odzyskać forme


PIsz o ktorej chcesz moze 19 pod security?
odpisz na prv
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 15:00    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Panowie,
a sprawdzaliście już trasy w okolicy ?
Ja w piątek wybrałem się na 6km przebieżkę ale trasa nie za ciekawa;/ W prawo wychodząc przez bramę z naszego osiedla nie ma za bardzo pobocza o chodnikach nie wspominajac. Dluga chwile spacerowalem zanim udalo mi sie dojsc do parku wschodniego. Tam to juz zupelnie inna bajkaSmile Piekny i swietne miejsce do biegania.. no ale trzeba pokonac te 2 km zeby sie tam dostac.
A Wy gdzie biegaliscie?
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Nie Paź 21, 2012 16:50    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Kurzynsky napisał:
Panowie,
a sprawdzaliście już trasy w okolicy ?
Ja w piątek wybrałem się na 6km przebieżkę ale trasa nie za ciekawa;/ W prawo wychodząc przez bramę z naszego osiedla nie ma za bardzo pobocza o chodnikach nie wspominajac. Dluga chwile spacerowalem zanim udalo mi sie dojsc do parku wschodniego. Tam to juz zupelnie inna bajkaSmile Piekny i swietne miejsce do biegania.. no ale trzeba pokonac te 2 km zeby sie tam dostac.
A Wy gdzie biegaliscie?


Zalezy ile chcesz biegac:
22km
http://www.endomondo.com/workouts/s7TAdR9Rfv4

Par 11km
http://www.endomondo.com/workouts/oS0OgyfKWwM

Po za tym
sa upublicznione trasy na endomondo:
http://www.endomondo.com/routes/
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 8:37    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

FYI
Z innej beczki



Wazny topik skupiamy sie na nowym temacie :
http://wroclaw-lokum-di-trevi.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=90108
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Nie Paź 28, 2012 12:00    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Polecam trasy do biegania jak jest chlapa oraz ciemno czyli na wieczory jak teraz Kwasny


2.jpg
 Opis:
TRasa oswietlona i dobra na chlapę

2.jpg





1.jpg
 Opis:
TRasa oswietlona i dobra na chlapę

1.jpg


Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 21:48    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

Proponuje godzinna ciekawa trase oswietlona Wink


godzinna trasa.jpg

godzinna trasa.jpg


Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 10:33    Temat postu: Re: Klub biegaczy osiedla Di Trevi

spokojna trasa troche zieleni miedzy budynkami


8.jpg
 Opis:
8

8.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 1 z 12 Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama