portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Nie Lis 18, 2012 21:41    Temat postu: Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)

Ponieważ widzę, że nie wszyscy dostali info to wrzucę

Zebranie będzie w środę 21.11.2012 o godz 17 w szkole podstawowej nr 90 przy ul. Orzechowej 62 w stołówce (I piętro)

Zabrać dowód tożsamości
mal17wa 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pią Wrz 14, 2012 1:20
Posty: 9
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 13:56    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

myślę że godz. 17.00 w środku tygodnia sprawi żę nie wszyscy będą mogli dotrzeć. Nie wszyscy pracują do 15 czy 16. i w pobliżu osiedla by zdążyć na tą godzinę. Myślę że bezpieczna godz. to 19.00. Mam nadzieję że nie o to chodziło zarządcy by w spotkaniu uczestniczyło jak najmniej osób.
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 15:59    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

takie cosik dostalem:
Cytat:
UWAGA:
Właściciel na zebraniu powinien posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz akt notarialny. W przypadku, gdy właściciel nie będzie mógł wziąć udział w zebraniu, może ustanowić pełnomocnika do działania w jego imieniu. Pełnomocnictwo pod rygorem nieważności musi być udzielone na piśmie.
Osoby nie posiadające aktu notarialnego mogą uczestniczyć w dyskusji jednak nie posiadają prawa głosu nad podejmowanymi uchwałami.


tak ze wszyscy z aktami
agaimarti 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Czw Lut 23, 2012 12:41
Posty: 67
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 19:03    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

U nas na zawiadomieniu jest napisane o dowodzie osobistym ale nic o aktach notarialnych Wink
michaus 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:20
Posty: 130
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 19:17    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

agaimarti napisał:
U nas na zawiadomieniu jest napisane o dowodzie osobistym ale nic o aktach notarialnych Wink


A gdzie w ogóle dostaliście tę wiadomość? Sprawdzam e-mail-nic, tablica-nic, skrzynka pocztowa-nic.
Przeme.k 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Pon Lis 19, 2012 19:30
Posty: 74
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 19:36    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Zarzadca jest nie powazny??
Wydałem na mieszkanie w DiTrevi ponad 300tys i ja nie bede mial prawa glosu, bo aktu jeszcze nie mam??
Sory ale w takim razie prosze zrobic zebranie w styczniu jak juz kazdy bedzie "mogl" glosowac itd !!

PS: Przy okazji, mieszkam z zona juz ponad 2 mc a usterki dalej jak byly tak sa w naszym mieszkaniu Smile
michaus 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:20
Posty: 130
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 20:31    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Przeme.k napisał:
Zarzadca jest nie powazny??
Wydałem na mieszkanie w DiTrevi ponad 300tys i ja nie bede mial prawa glosu, bo aktu jeszcze nie mam??
Sory ale w takim razie prosze zrobic zebranie w styczniu jak juz kazdy bedzie "mogl" glosowac itd !!

PS: Przy okazji, mieszkam z zona juz ponad 2 mc a usterki dalej jak byly tak sa w naszym mieszkaniu Smile


Podejrzewam, że zarządca zrobił to zgodnie z prawem. Jeśli w ogóle jakieś głosowanie będzie, to powinien najpierw nas powiadomić w jakieś sprawie, żebyśmy mogli to przemyśleć.

Polecam pisanie do skutku e-maili do p. Adamczyk.
Panna.Kajmanna 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Śro Lis 14, 2012 19:16
Posty: 18
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 22:23    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

michaus napisał:
agaimarti napisał:
U nas na zawiadomieniu jest napisane o dowodzie osobistym ale nic o aktach notarialnych Wink


A gdzie w ogóle dostaliście tę wiadomość? Sprawdzam e-mail-nic, tablica-nic, skrzynka pocztowa-nic.


U mnie o akcie też ani słowa, a wiadomość znalazłam w skrzynce pocztowej.
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 8:12    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Panna.Kajmanna napisał:
michaus napisał:
agaimarti napisał:
U nas na zawiadomieniu jest napisane o dowodzie osobistym ale nic o aktach notarialnych Wink


A gdzie w ogóle dostaliście tę wiadomość? Sprawdzam e-mail-nic, tablica-nic, skrzynka pocztowa-nic.


U mnie o akcie też ani słowa, a wiadomość znalazłam w skrzynce pocztowej.

No to moze ja dostalem takowa informacje bo faktycznie dopiero teraz podpisalem akt
Gorska_Kozica 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 11:56
Posty: 177
Skąd: 43C

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 8:20    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Ja info o zebraniu dostałam na maila i do skrzynki Smile
_________________
Blog Smile
Może polubisz? FB-Fanpage Smile
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 9:16    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

bierzecie ze sobą akt notarialny?

Tak piszę w tym piśmie, że powinno się wziąć ze sobą akt, tylko właściciele ,mogą glosować co mają akt notarialny.
Wydaje mi się, że bez sensu brać jak mocno się uprze to potem się doniesie
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 9:30    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Jan123 napisał:
bierzecie ze sobą akt notarialny?

Tak piszę w tym piśmie, że powinno się wziąć ze sobą akt, tylko właściciele ,mogą glosować co mają akt notarialny.
Wydaje mi się, że bez sensu brać jak mocno się uprze to potem się doniesie

A jest jakis problem z zabraniem ze soba ? po co komplikowac zycie i przedluzac cale procedury ? taknaprawde bede na spotkanieu i nie chce aby trwalo w nieskonczonosc
michaus 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 02, 2012 22:20
Posty: 130
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 9:32    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

Ja jeszcze nie mam podpisanego.
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 9:50    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

michaus napisał:
Ja jeszcze nie mam podpisanego.


bez akttu nie mozesz glosowac
fortresslab 
   

Stały bywalec


Wiek: 114
Dołączył: Sob Paź 27, 2012 21:38
Posty: 74
Skąd: PL

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 9:58    Temat postu: Re: Zebranie właścicieli

heh, to bez aktu nie ma potrzeby się pokazywać, skoro nie będziemy mieli głosu ;/

zresztą będę musiał z pracy się zwolnić 2 godziny wcześniej, bo z kozanowa to nie sztuka dojechać w przeciągu 10 minut
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 19 Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama