portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Breslauer41C 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 16, 2013 13:31
Posty: 36
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 01, 2015 20:27    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

Witam,
Chciałbym zaproponować spotkanie np. pod fontanna i omówienie paru kwestii poruszanych na forum przez część mieszkańców. Pamiętam garażowe spotkania pierwszego etapu i trochę szkoda, że temat gdzieś uciekł. Lepiej coś ustalić face to face niż przez forum.
P.s Zimne piwko mile widziane na wypadek gdyby rozmowa zrobiła się zbyt gorąca. Jeżeli bylibyście zainteresowani takim spotkaniem to piszcie z propozycja terminu, pasuje mi niemal każdy wieczór od jutra począwszy Wink
jimbim 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Mar 18, 2015 22:58
Posty: 43
Skąd: w-w

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 18:40    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

Majadarth, zacznij używać innych argumentów aniżeli "ja o tym nie słyszałam". Widać więc, że mało wiesz. Otóż środki, z których powstaje nadpłata, należą do osoby, która tej nadpłaty dokonała i może środkami w sposób dowolny zarządzać. Nie wierzysz? Zapoznaj się z przepisami oraz orzeczeniami SN Smile.
Dlaczego zarządca ma ode mnie dostawać darmowy kredyt? Nie widzę takiego powodu.

Oczywiście ja jestem za takim spotkaniem jak najbardziej za - w godzinach wieczornych od g. 20.00, praktycznie codziennie.

Gwoli ścisłości, nie dziwię się, że nie spotkałaś się z "zarządem mieszkaniowym", bo coś takiego nie istnieje Wstyd .
janina.alicja 
   

Zaglądajacy


Wiek: 30
Dołączył: Śro Sie 06, 2014 13:04
Posty: 17
Skąd: kl. 37

PostWysłany: Sob Maj 02, 2015 20:17    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

My też jesteśmy za - po 20 jesteśmy zwykle w domu. Wink
majadarth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sty 18, 2014 18:24
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 2:27    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

Panie jimbim, w którym miejscu użyłam argumentu, że 'ja o tym nie słyszałam'? Napisałam, że się nie spotkałam a to jest różnica.
Zdaję sobie sprawę, że zarząd mieszkaniowy nie istnieje, podobnie jak określenia btw nie odnajdę w żadnym polskim słowniku, a jest powszechnie stosowane.
Jeżeli więc twierdzi Pan, że nie jest osobą która szuka dziury w całym, to ja twierdzę, że jimbim (pomijając pisownię) nie jest nazwą alkoholu, tylko określeniem upierdliwego człowieka. Pa
colaaPL 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 04, 2013 9:47
Posty: 202
Skąd: 39C

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 13:34    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

majdarath, a co sądzisz o pozostałych punktach wymienionych przez jimbeama? Jak dla mnie to jego argumenty mają większy sens od Twoich.

Czy Twoim zdaniem nie mamy prawa wymagać od zarządcy takich działań? To jest upierdliwość?
jimbim 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Mar 18, 2015 22:58
Posty: 43
Skąd: w-w

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 23:00    Temat postu: Re: Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)

Cytat:
Panie jimbim, w którym miejscu użyłam argumentu, że 'ja o tym nie słyszałam'? Napisałam, że się nie spotkałam a to jest różnica.


Sens jest taki sam.

majadarth napisał:
Zdaję sobie sprawę, że zarząd mieszkaniowy nie istnieje


Skoro wiesz, że nie istnieje to po co używasz?

majadarth napisał:
Jeżeli więc twierdzi Pan, że nie jest osobą która szuka dziury w całym, to ja twierdzę, że jimbim (pomijając pisownię) nie jest nazwą alkoholu, tylko określeniem upierdliwego człowieka. Pa

Mój nick jest nazwą własną (o dziwo niepisaną z wielkiej litery), więc pisownia jest taka jak powinna być.

majadarth napisał:
Przeczy Pan sam sobie. Twierdzi Pan, że nie jest osobą szukającą dziury w całym. A zawracanie głowy zwrotem nadpłaty to jak Pan nazwie? Przecież te pieniądze i tak Pan odzyska, tylko w ratach.


To są moje środki i mogę nimi rozporządzać w sposób dowolny. Ani zarządcy, ani tym bardziej Tobie nic do tego. Bardzo ciekawe czy jakbym miał niedopłatę czy musiałbym też zwracać ją w ratach (mam nadzieję, że wyczułaś ironię).



colaaPL napisał:
majdarath, a co sądzisz o pozostałych punktach wymienionych przez jimbeama? Jak dla mnie to jego argumenty mają większy sens od Twoich.


colaaPL, dziękuję za głos rozsądu i poparcie Smile
majadarth 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sty 18, 2014 18:24
Posty: 12
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 16:30    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

O Feliksie Dzierżyńskim też słyszałam ale go nie spotkałam. Sens jak dla mnie nie jest taki sam.
Gdyby miał Pan niedopłatę zarządca po przeliczeniu podniósłby Panu czynsz. Jak dla mnie jest to spłata w ratach.
Pa Kochanie
colaaPL 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lis 04, 2013 9:47
Posty: 202
Skąd: 39C

PostWysłany: Wto Cze 02, 2015 12:18    Temat postu: Re: Tematy do Zarządcy/Zarządu na zebranie Wspólnoty

Majdarath, niestety nie masz racji. Kiedy masz niedopłatę to zostaje ona doliczona do jednego następnego czynszu i musisz ją zapłacić w jednorazowo jako dodatek do normalnego czynszu.
d754562 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lut 02, 2014 19:15
Posty: 24
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 18:39    Temat postu: Wezwanie dot. uchwały 5/2015

Jak zapewne część/wszyscy z was dostałem wezwanie do dostarczenia pełnomocnictwa do podpisywania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Napisane jest tam że trzeba wypełnić kartę do głosowania, kojarzycie może czy była ona osobno dodawana czy spięta z resztą, bo albo nie dostałem albo posiałem ew spaliłem w kominku Wink
Może ktoś podesłać skan karty, pytanie bonusowe - głosujecie na tak czy na nie ? Smile
Nalessa 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lip 26, 2015 10:33
Posty: 7
Skąd: Wrocław | Zurych

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 22:54    Temat postu: Re: Zarzadanie osiedlem(Zarzadca/uchwaly itp)

d754562 napisał:
ew spaliłem w kominku


Masz kominek w mieszkaniu? Cool
d754562 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Nie Lut 02, 2014 19:15
Posty: 24
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lip 29, 2015 0:10    Temat postu: Re: Wezwanie dot. uchwały 5/2015

Biokominek ale ogień daje prawdziwy Smile
Stempela 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Lut 04, 2013 22:29
Posty: 140
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Lip 29, 2015 10:28    Temat postu: Re: Wezwanie dot. uchwały 5/2015

Uchwała nr. 5 była na osobnej kartce spięta z kartką, na której były razem uchwały nr. 1-4 i prawd. opisem czego te uchwały miałyby dotyczyć (rozpięłam dawno temu, więc nie jestem pewna).
dolina.muminkow 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 05, 2014 18:16
Posty: 287
Skąd: 43

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 11:07    Temat postu: Reklamy na płocie - kto wydał zgodę?

Mam pytanie, czy wiecie coś na temat tego by zarządca wydawał zgody na reklamy pań dentystek, czy wywiesiły to nielegalnie:



Jeśli wydał zgodę, t na jakiej podstawie? Wygląda to fatalnie...
BrainMan 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Mar 25, 2013 10:41
Posty: 17
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 18:35    Temat postu: Re: Reklamy na płocie - kto wydał zgodę?

Prawdopodobnie Ci sami ludzie, którzy zgodzili się na modernizację elewacji Very Happy
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 18:39    Temat postu: Re: Reklamy na płocie - kto wydał zgodę?

tak bardzo przeszkadza Ci ta reklama?
Odpowiedz do tematu Strona 17 z 19 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama