portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Stojaki na rowery
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Stojaki na rowery

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Breslauer41C 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 16, 2013 13:31
Posty: 36
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 8:02    Temat postu: Stojaki na rowery

witam,
wiem, że temat był już kiedyś podejmowany. Czy ktoś może się orientuje co ze stojakami na rowery na naszym osiedlu? Z tego co mi wiadomo zarządca miał coś przygotować, były pomysły dotyczące umiejscowienia tych stojaków. Tymczasem mamy sezon rowerowy w pełni a rowery poprzypinane gdzie popadnie, bo nie ma do tego przystosowanego miejsca. Jeśli ma ktoś jakiekolwiek informacje odnośnie czy i kiedy takie stojaki rowerowe powstaną na Di Trevi to będę wdzięczny za informacje. Nie znam żadnego nowego osiedla na którym zapomniano w ten sposób o rowerzystach.
Pozdrawiam
darosad 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Lip 30, 2013 17:22
Posty: 26
Skąd: Wołów

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 10:33    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

Cóż wspólnota nie oddała ponad 50% głosów za, więc nici ze stojaków.
madzionka 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pon Cze 24, 2013 19:56
Posty: 140
Skąd: 41B

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 11:03    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

powaznie..??? temat byl walkowany tyle czasu i ze sporym poparciem, myslalam ze to juz jest klepniete i czekamy po porostu na postawienie tych stojakow, a tu lipa..? szkoda, to przeciez byl bardzo dobry pomysl, prosty i logiczny, nikomu nie wadzace stojaki a o ile ladniej i wygodniej byloby gdyby rowery byly w stojakach a nie poprzypinane gdzie popadnie. co za kanał :<<<
4858734
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 12:29    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

czekaliśmy rok na uchwałę, poczekamy rok na podpisy, potem może rok na realizację...
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 17:36    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

A co by było, gdyby "samowolnie" lokatorzy z danej klatki poskładali się wspólnie zakupili stojak ?
Breslauer41C 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 16, 2013 13:31
Posty: 36
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 17:51    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

Też o tym przez chwile myślałem, tym bardziej, że nie jest to, ąż tak duży koszt. Na tej stronie jest spory wybór. http://www.stojaknarower.pl/pl/
Nie wiem tylko jak do tego tematu podszedł by zarządca. Pojawia się problem wyboru, tak, aby przy każdej klatce nie były stojaki różnego rodzaju no i miejsce montażu. Gdyby jednak okazało się, że jest to temat do przejścia to jestem pierwszym zainteresowanym wspólnym zakupem.
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Pon Cze 09, 2014 19:29    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

W sumie myśle, że nic by się nie stało o ile takiego stojaka nie trzeba przymocować na stałe do podłoża. W końcu jeśli od 2 lat mogą stać pod klatką rowery to dlaczego nie może stać mój stojak na rowery z przypiętymi rowerami?Wink Tylko musiałby być na tyle ciężki żeby nie łątwo było go wynieść miejscowym złodziejaszkom
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 11:25    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

A gdzie stojaki miały by stać i ile ich powinno być ?
Ja tylko widzę duży problem po 43b .
Może ktoś rzucić jakieś foto z mapą gdzie powinny stać ?
Ewentualnie zdjęcie idealnego uchwytu ?
Znowu lato idzie to jak temat wróci to coś konkretnego trzeba by pokazać jakiś plan.

Ja myślałem pod każdą klatka ale chyba nie wszędzie się da .
To może w wejściach bocznych do fontanny zadaszone dużo miejsca niewykorzystane .
EGLwro 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Paź 24, 2012 21:28
Posty: 253
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 22:16    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

Jan123 napisał:

Ja myślałem pod każdą klatka ale chyba nie wszędzie się da .
To może w wejściach bocznych do fontanny zadaszone dużo miejsca niewykorzystane .


Tylko nie przejścia boczne do fontanny. Zacząć przy klatkach.
Może przeznaczyć jedno miejsce postojowe (np. na tej drodze w poprzek etapów).
Albo te ślepe fragmenty dróg wewnętrznych. To chyba spełnia rolę dróg pożarowych/do zawracania czy coś. Ale odkąd jakiś idiota postanowił zastawić to słupkami (1 etap) to może warto wykorzystać tą marnotrawioną teraz przestrzeń.
Ciekawy123 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 12, 2017 12:44
Posty: 10
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 9:38    Temat postu: Re: Stojaki na rowery

Jan123 napisał:
A gdzie stojaki miały by stać i ile ich powinno być ?

Czy to są konsultacje?
Zrób ankiete niech się ludzie wypowiedzą.
Sam to zrobię jak coś zaproponujesz. Czekam na to.
Jan123 napisał:
Może ktoś rzucić jakieś foto z mapą gdzie powinny stać ?
Ewentualnie zdjęcie idealnego uchwytu ?

Sorry. A ja myślałem że to ty coś zaproponujesz jako człowiek z zarządu?
Dajcie nam propozycje. Nie odwlekajcie tego w czasie.

Jan123 napisał:
Znowu lato idzie to jak temat wróci to coś konkretnego trzeba by pokazać jakiś plan.

No w takim tempie to jeszcze długo ich się nie doczekamy.....Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama