portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Prąd, Tv, Internet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prąd, Tv, Internet

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Karin.a 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 18, 2012 20:27
Posty: 101
Skąd: Klatka 2

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2012 9:31    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Ulotki sa juz na osiedlu, dzwoniłam z nadzieją, że może chociaż tutaj będzie szybciej. I co? Miesiąc ;/
papafl 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Sie 01, 2012 21:45
Posty: 377
Skąd: 43B

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2012 15:09    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Oni będą mogli podpisywać umowy od 15 X
Karin.a 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 18, 2012 20:27
Posty: 101
Skąd: Klatka 2

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2012 15:12    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

No właśnie ;(
papafl 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Sie 01, 2012 21:45
Posty: 377
Skąd: 43B

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2012 15:20    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Lipa straszna, ale co zrobić. Ja się chyba wprowadzę pod koniec przyszłego tygodnia i co najmniej 3 tygodnie odcięty od świata ;/ Tyle co kom i praca.
Nie pomyśleli żeby wcześniej zgłosić budowę i umożliwić dostawcą podłączenia.
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 0:40    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Dziś widziałem chyba te EPal wprowadzał światłowód do budynku. Ale skąd się wzięła ta firma nie znam jej.
papafl 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Sie 01, 2012 21:45
Posty: 377
Skąd: 43B

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 8:20    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Według dewelopera oni też są jednym z providerów, ale według ich www nie mają zbyt bogatej oferty.
Cytat:

Vektra, UPC, Finemedia, Internetia , Epal oraz zamotowane są dwie anteny satelitarne umożliwiające podłączenie platformy Polsatu ,Cyfry itp.
michalw91 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Wrz 20, 2012 13:26
Posty: 2
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2012 13:30    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Witam,
a próbował ktoś z Państwa podłączyć dekoder do gniazdka z antenami satelitarnymi?
Chciałbym widzieć jaka jest jakość sygnału i czy nie ma z nim problemów.
konrabi 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Wto Wrz 04, 2012 23:26
Posty: 15
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 9:53    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Dzisiaj uzyskałem informację z netii, że mogą zakładać u nas internet do prędkości 50 mb/s. Czas oczekiwania około 2 tygodnie od dnia zawarcia umowy.
Karin.a 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 18, 2012 20:27
Posty: 101
Skąd: Klatka 2

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 14:56    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Można podpisywać już umowy z Internetią Wink
Chciałabym tylko uczulić, że jesli dzwoni się na ich infolinię, żeby dokładnie sprawdzić, czy konsultant na pewno sprawdza dobrą dla nas ofertę. Nam jakiś czas temu przyszła umowa tylko na telefon, bo nie było niby możliwości podłączenia TV i internetu. Przyszedł pan do montażu i okazało się, że i telefonu nie można podłączyć, bo konsultant wygenerował umowę na telefon radiowy.
Dzisiaj był przedstawiciel handlowy Internetii, można brać od nich wszystko, łącze internetowe do 100.
W sumie wg mają bardzo dobrą ofertę.
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 23:28    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

ile placisz i za za ile mega download i upload? w interneti?
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 23:31    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

http://www.moico.pl/oferta,internet.html
Karin.a 
   

Forumowicz


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 18, 2012 20:27
Posty: 101
Skąd: Klatka 2

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:35    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Ja mam cały pakiet:
- telefon Non Stop Świat
- internet 20 Mb/s
- TV
wychodzi 109 zł miesięcznie
Kurzynsky 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Czw Sie 16, 2012 16:10
Posty: 274
Skąd: kl 49

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 10:29    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

michalw91 napisał:
Witam,
a próbował ktoś z Państwa podłączyć dekoder do gniazdka z antenami satelitarnymi?
Chciałbym widzieć jaka jest jakość sygnału i czy nie ma z nim problemów.


Hej
Ja uzyskalem informacje od zarzadcy, ze podobno w kazdym mieszkaniu jest jedno gniazdo do ktorego kozna podlaczyc dekoder n, polsatu, cyfry etc.
Nie wiem jak u innych operatorow, ale ze wzgledu na to, ze dla jednego mieszkania przypada jeden konwerter( cos w rodzaju) nie bedzie mozliwosci np nagrywania jak to sie odbywalo na normalnej antenie z 2 konwerterami..
Chociaz tyle dobrego dla osob ktore maja jeszcze umowe podpisana. Ja przedluzylem wczoraj ze wzgledu na super oferte i fakt ze bedzie dzialac w moim mieszkaniu Smile
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 23:34    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Mam prośbę jak ktoś podłączy neta niech pisze
-cena
-szybkość
- provider


Ja narazie rozmawiam z firmą co mogła by unas podłączyć najszybszy internet w Polsce 1 GB jak pisałem wcześniej.

Moze drogo 150zł za 1Gb/s=1000 Mb/s (Vectra max 160 Mb/s) nikt tego nie wykorzysta ale mniej to jest awaryjne.

Jak ktoś potrzebuje neta może zrobił bym hotspota

Tylko jak podziele darmowy net aero2 0,5Mb/s to chyba nikt nie odpali strony Wink Mr. Green
agaimarti 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Czw Lut 23, 2012 12:41
Posty: 67
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 12:55    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Było o prądzie było o wodzie i tv a czy ktoś wie coś na temat ogrzewania? Czy mi coś umknęło? kiedy ma zostać włączone ?
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 41 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama