portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Prąd, Tv, Internet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prąd, Tv, Internet

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ablazer 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Wto Cze 17, 2014 14:53
Posty: 37
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 15:17    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

ok, byłem na etapie odnawiania.

W bestgo dostałem dobrą ofertę: 55Mb z umową na 24 m-ce, pierwsze 6 m-cy za 1,00/m-c. 42,99/m-c ,instal. 39,00, efektywnie koło 33 PLN/mc

Netia jednak staneła na wysokości zadania i zaproponowała 55 MBB z umową na 24 m-ca za 35 PLN/mc (nie wiem czy to nie oferta tylko dla obecnych abonentów).

Stąd przy niezawodności netii pozostaje przy nich.

Pzdr
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 15:33    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Ablazer napisał:
ok, byłem na etapie odnawiania.

W bestgo dostałem dobrą ofertę: 55Mb z umową na 24 m-ce, pierwsze 6 m-cy za 1,00/m-c. 42,99/m-c ,instal. 39,00, efektywnie koło 33 PLN/mc

Netia jednak staneła na wysokości zadania i zaproponowała 55 MBB z umową na 24 m-ca za 35 PLN/mc (nie wiem czy to nie oferta tylko dla obecnych abonentów).

Stąd przy niezawodności netii pozostaje przy nich.

Pzdr


to teraz dałęś mi do myslenia
35zł za nie zawodne łącze i 55 mega to jest super oferta a ile wysylania

p.s
FYI
best go ofertuje 100/25 za 30zł ale awaryjne na 2 lata
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 15:34    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Jan123 napisał:
Ablazer napisał:
ok, byłem na etapie odnawiania.

W bestgo dostałem dobrą ofertę: 55Mb z umową na 24 m-ce, pierwsze 6 m-cy za 1,00/m-c. 42,99/m-c ,instal. 39,00, efektywnie koło 33 PLN/mc

Netia jednak staneła na wysokości zadania i zaproponowała 55 MBB z umową na 24 m-ca za 35 PLN/mc (nie wiem czy to nie oferta tylko dla obecnych abonentów).

Stąd przy niezawodności netii pozostaje przy nich.

Pzdr


to teraz dałęś mi do myslenia
35zł za nie zawodne łącze i 55 mega to jest super oferta a ile wysylania
tylko to jest sam internet czy z tv /tel?

p.s
FYI
best go ofertuje 100/25 za 30zł ale awaryjne na 2 lata
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Sie 12, 2016 21:56    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Ablazer napisał:
ok, byłem na etapie odnawiania.

W bestgo dostałem dobrą ofertę: 55Mb z umową na 24 m-ce, pierwsze 6 m-cy za 1,00/m-c. 42,99/m-c ,instal. 39,00, efektywnie koło 33 PLN/mc

Netia jednak staneła na wysokości zadania i zaproponowała 55 MBB z umową na 24 m-ca za 35 PLN/mc (nie wiem czy to nie oferta tylko dla obecnych abonentów).

Stąd przy niezawodności netii pozostaje przy nich.

Pzdr


Dzwoniłem i nie ma takiej opcji jest tylko promocyjna cena do konca roku tylko 0 zł

https://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2016/SWP_-_Internet_lub_TV_do_konca_roku_za_darmo.pdf
Ablazer 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Wto Cze 17, 2014 14:53
Posty: 37
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 13:41    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Cytat:
Dzwoniłem i nie ma takiej opcji jest tylko promocyjna cena do konca roku tylko 0 zł

https://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2016/SWP_-_Internet_lub_TV_do_konca_roku_za_darmo.pdf


Widocznie, to tylko dla stałych abonentów.
btw. to jest 50 MB (nie 55) z 5 wysyłu. Tak czy siak, dla niezawodności chętnie pozostane Smile

Pzdr
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 14:36    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Ablazer napisał:
Cytat:
Dzwoniłem i nie ma takiej opcji jest tylko promocyjna cena do konca roku tylko 0 zł

https://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2016/SWP_-_Internet_lub_TV_do_konca_roku_za_darmo.pdf


Widocznie, to tylko dla stałych abonentów.
btw. to jest 50 MB (nie 55) z 5 wysyłu. Tak czy siak, dla niezawodności chętnie pozostane Smile

Pzdr


ale pewnie z TV albo telefonem
MOICO.PL 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Maj 15, 2012 9:42
Posty: 146
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 11:09    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

We Wrześniu ruszają Otwarte Testy MOICO!

Testuj, recenzuj i wygrywaj. Najbardziej kreatywne recenzje zgarniają nagrody: nawet 8 lat darmowego internetu i PlayStation 4 NEO.

Nie jesteś w Moico? Testuj Internet KISS do końca października ZA DARMO i weź udział w konkursie.

Jesteś naszym klientem? Zrecenzuj nasze usługi w dowolnej formie (tekst, zdjęcie, film, piosenka) i umieść recenzję w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku. Najbardziej kreatywne recenzje raz w tygodniu zgarniają rok internetu za darmo. Na koniec akcji nasze jury wybierze najlepszą recenzję, której autor/ka otrzyma od nas najnowsze Playstation 4 NEO!

Więcej o akcji na www.moico.pl i Facebooku Moico (https://www.facebook.com/EnjoyMoico/).

Aby skorzystać z promocji i przetestować nasz internet za darmo skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (600 600 101 enjoy@moico.pl)

Pozdrawiamy!
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 11:32    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

MOICO.PL napisał:
We Wrześniu ruszają Otwarte Testy MOICO!

Testuj, recenzuj i wygrywaj. Najbardziej kreatywne recenzje zgarniają nagrody: nawet 8 lat darmowego internetu i PlayStation 4 NEO.

Nie jesteś w Moico? Testuj Internet KISS do końca października ZA DARMO i weź udział w konkursie.

Jesteś naszym klientem? Zrecenzuj nasze usługi w dowolnej formie (tekst, zdjęcie, film, piosenka) i umieść recenzję w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku. Najbardziej kreatywne recenzje raz w tygodniu zgarniają rok internetu za darmo. Na koniec akcji nasze jury wybierze najlepszą recenzję, której autor/ka otrzyma od nas najnowsze Playstation 4 NEO!

Więcej o akcji na www.moico.pl i Facebooku Moico (https://www.facebook.com/EnjoyMoico/).

Aby skorzystać z promocji i przetestować nasz internet za darmo skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta (600 600 101 enjoy@moico.pl)

Pozdrawiamy!


super Moico tylko powiedzie mi kiedy bedziecie mieli tanszy abonament?
Bo widze od 4 lat jestescie nie reformowalni jak za PRL nie zmieniacie cen

30zl 50/50 i przechodze dzis nawet na dwa lata z umowa Wink

Wszyscy dostawcy na naszym osiedlu maja oferty ponize 50zl za neta a uwas nic bez zmian od wielu lat. Czemu nie rozwijacie swojej oferty produktowej ?
MOICO.PL 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Maj 15, 2012 9:42
Posty: 146
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 11:39    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

W ciągu 4 lat zmieniliśmy ofertę kilkukrotnie!

Zaczęliśmy od 25Mb/s za 55 zł, później przyspieszyliśmy do 55Mb/s w tej samej cenie, a teraz mamy 100Mb/s. Więc za tę samą cenę dostajesz 4 razy większy pakiet i to z symetrycznym łączem. Smile
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 12:16    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

MOICO.PL napisał:
W ciągu 4 lat zmieniliśmy ofertę kilkukrotnie!

Zaczęliśmy od 25Mb/s za 55 zł, później przyspieszyliśmy do 55Mb/s w tej samej cenie, a teraz mamy 100Mb/s. Więc za tę samą cenę dostajesz 4 razy większy pakiet i to z symetrycznym łączem. Smile


wiem
tylko nie kazdy uzywa 100 mega i mozecie w tedy trafic do innych odbiorcow co zalezy nie tylko predkość ale $$$
albo zrobcie exception bede nowym klientem Wink
dolina.muminkow 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 36
Dołączył: Nie Sty 05, 2014 18:16
Posty: 287
Skąd: 43

PostWysłany: Pią Wrz 16, 2016 11:58    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Czy ktoś z Was korzysta z sygnału Naziemnej Telewizji Cyfrowej?

Do tych co korzystają.
Cytat:
W ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej startuje nowy multiplex tzw. MUX-8. Osiem dodatkowych kanałów testowo już działa w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Rzeszowie i Wrocławiu, a do końca roku w ich zasięgu będzie 80 proc. populacji kraju. MUX-8 najprawdopodobniej będzie docelowo zawierał kanały TVP Polonia i TVP Kultura HD, a także zupełnie nowy TVP Dokument. Pozostałe kanały to: Metro TV (w ramówce stacji znajdą się filmy fabularne i dokumentalne, a także programy rozrywkowe), Zoom TV (kanał będzie miał charakter uniwersalny, skoncentrowany na lokalnych społecznościach) , Nova TV (będzie emitować głównie seriale i filmy familijne, ma się też pojawić w niej program informacyjny), WP1 (kanał należący do Holdingu Wirtualna Polska).


ale
Cytat:

Odbiór nowych kanałów nie wymaga wymiany dekodera ani kabli. Niestety, w związku z tym, że paczka nowych kanałów będzie nadawana w niższym zakresie częstotliowści niż aktualnie dostępne kanały NTC, większość z nas będzie zmuszona przebudować posiadane instalacje antenowe lub wymienić anteny na nowe, odbierające jednocześnie pasma VHF i UHF. Jeżeli mieszkamy w miejscowości gdzie dostępny jest sygnał NTC MUX-8 (sprawdź aktualny zasięg kanałów), a nie widzimy ich na naszej liście, najbardziej prawdopodobną przyczyną jest właśnie antena.


http://technowinki.onet.pl/telewizory-i-projektory/osiem-dodatkowych-kanalow-w-naziemnej-telewizji-cyfrowej-mozliwa-koniecznosc-wymiany/75s1sd

Niestety, tak jak w wielu innych przypadkach, nasze anteny nie są dostosowane do odbioru tego sygnału. Koszt wymiany anteny jest jednak znikomy z punktu widzenia wspólnoty (w Biedronce taka kosztuje 69 zł Wink Problem w tym, że trzeba by było, zachęcić naszego Zarządce do pewnej aktywności, co jak już wiemy, nie jest łatwe. Wink

Czy ktoś, wspólnie ze mną, zechciałby go pozachęcać? Wink

[/quote]
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 9:48    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

MOICO.PL napisał:
W ciągu 4 lat zmieniliśmy ofertę kilkukrotnie!

Zaczęliśmy od 25Mb/s za 55 zł, później przyspieszyliśmy do 55Mb/s w tej samej cenie, a teraz mamy 100Mb/s. Więc za tę samą cenę dostajesz 4 razy większy pakiet i to z symetrycznym łączem. Smile


Drogie moico Finemedia za 54.01 oferuje 300/300 z ip zewnetrznym i umowa na czas nie okreslony
krzysiek0910 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Paź 01, 2016 12:49
Posty: 2
Skąd: Klatka 45

PostWysłany: Nie Paź 02, 2016 13:01    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Witam, jestem nowy na forum, mam pytanie odnośnie telewizji naziemnej w klatce nr 45 działają wam wszystkie programy?
MarcinLa 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Lip 15, 2015 21:37
Posty: 70
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 9:16    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

co masz na myśli mówiąc wszystkie??
ja mam wszystkie których potrzebuje ; )
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Paź 03, 2016 17:46    Temat postu: Re: Prąd, Tv, Internet

Kurzynsky napisał:
Moge polecić FineMedia ze względu na cenę 300/300 za 54 pln. W nowym etapie z ulotką zakładają 1Gbit/1Gbit za 54 pln.


Panie Kurzyński, zgadzam się to najlepsza oferta.
Przekalkulowałem, dzwoniłem na infolinie co mogą mi zaoferować i wyszło mi to co w załączniku.

Założenia sam internet bez dodatków umowa na dwa lata, średnia cena miesięcznie jak dają miesiąc za 1zł, nie uwzględniałem ceny podłączenia

Widzę co 2 lata coraz dokładniej sprawdzam Wink



oferty net.xls
 Opis:
porownanie


Pobierz





Internet -oferty 2016.jpg
 Opis:
oferty 2016

Internet -oferty 2016.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 39 z 41 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama