portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » sklepy, sklepiki...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sklepy, sklepiki...

Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
madzionka 
   

Forumowicz


Wiek: 38
Dołączył: Pon Cze 24, 2013 19:56
Posty: 140
Skąd: 41B

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 12:40    Temat postu: sklepy, sklepiki...

czy ma ktos jakies info na temat tego kiedy zostana oddane lokale uslugowe od strony Tarnogajskiej i czy juz cos wiadomo jakie przybytki tam powstana? strasznie brakuje w okolicy normalnego, fajnego spozywczaka. w sklepiku u Pani na przeciwko bramy awaryjnie mozna cos kupic, ale trzeba uwazac na daty przytadnosci, juz sie nacielam kilka razy...
4858734
RobsonG 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Wto Sty 08, 2013 15:24
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 23:22    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

No jak to co?
Sklep z akcesoriami metalowymi: łomy, piłki itp. Ponoć ma się nazywać "Cygańska przystań",
ponadto "Wszystko za 2zł(wyżebrane, zajebane",
ma być gabinecik specjalisty z poradami zakresu zajeboznastwa "Jak zapierdolić i niewidzialnym spierdolić",
no i rzecz jasna Lombard.
A i co tydzień ma jeździć szmaciarz, będzie zbierał butelki za papier toaletowy i denaturat.
Dopytam czy są wolne powierzchnie, bo też mam pomysł na biznes. Chcę otworzyć taki ogólny punkcik usługowy; wstawianie szyb, nowych drzwi, też coś z zakresu psychologii jak np. pomoc tym, którym zapieprzono kolejny rower, wsparcie dla dzieci, którym co chwilę znikają nowe zabawki. Pewnie jeszcze coś wymyślę. Myślicie, że to dobry pomysł? Macie może jakieś pomysły?
No kuźwa, zapomniałbym, oczywiście również kurs samoobrony.
black_orchid 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lis 12, 2012 14:45
Posty: 34
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 23:55    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

RobsonG napisał:
No jak to co?
Sklep z akcesoriami metalowymi: łomy, piłki itp. Ponoć ma się nazywać "Cygańska przystań",
ponadto "Wszystko za 2zł(wyżebrane, zajebane",
ma być gabinecik specjalisty z poradami zakresu zajeboznastwa "Jak zapierdolić i niewidzialnym spierdolić",
no i rzecz jasna Lombard.
A i co tydzień ma jeździć szmaciarz, będzie zbierał butelki za papier toaletowy i denaturat.
Dopytam czy są wolne powierzchnie, bo też mam pomysł na biznes. Chcę otworzyć taki ogólny punkcik usługowy; wstawianie szyb, nowych drzwi, też coś z zakresu psychologii jak np. pomoc tym, którym zapieprzono kolejny rower, wsparcie dla dzieci, którym co chwilę znikają nowe zabawki. Pewnie jeszcze coś wymyślę. Myślicie, że to dobry pomysł? Macie może jakieś pomysły?
No kuźwa, zapomniałbym, oczywiście również kurs samoobrony.


O Wow Laughing pomysłów będzie masa!!
cygi98 
   

Początkujacy


Wiek: 25
Dołączył: Wto Sty 14, 2014 23:43
Posty: 5
Skąd: ulicy

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 23:56    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Ja bende spszedawał radia, akumulatory a kuzyn felgi.
Bielitzer 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Lis 26, 2013 12:18
Posty: 28
Skąd: Wrocław-Lokum di trevi

PostWysłany: Śro Sty 15, 2014 15:21    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Ja będę grał na akordeonie z playbacku!
Stokrotka1510 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Sty 17, 2014 8:09
Posty: 69
Skąd: Lokum di trevi

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 8:15    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Witajcie,

wczoraj rozmawiałam z Panem z Lokum. Zapytałam czy coś więcej wie, jakie sklepy pojawią się w 4 etapie. Poinformował mnie, że umowy już podpisane mają: piekarnia Hert, Freschmarket, bank Millenium, jakiś warzywniak i salonik prasowy Smile
pohlaniacz 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Wrz 06, 2013 23:07
Posty: 140
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 9:35    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Stokrotka1510 napisał:
Witajcie,

wczoraj rozmawiałam z Panem z Lokum. Zapytałam czy coś więcej wie, jakie sklepy pojawią się w 4 etapie. Poinformował mnie, że umowy już podpisane mają: piekarnia Hert, Freschmarket, bank Millenium, jakiś warzywniak i salonik prasowy Smile

"bank Millenium" w koncu! tyle na niego czekalem
Gorska_Kozica 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 11:56
Posty: 177
Skąd: 43C

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 9:48    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Przydatne przybytki. Warzywniak, piekarnia na miejscu - bardzo fajnie. Very Happy
_________________
Blog Smile
Może polubisz? FB-Fanpage Smile
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 10:34    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Stokrotka1510 napisał:
Witajcie,

wczoraj rozmawiałam z Panem z Lokum. Zapytałam czy coś więcej wie, jakie sklepy pojawią się w 4 etapie. Poinformował mnie, że umowy już podpisane mają: piekarnia Hert, Freschmarket, bank Millenium, jakiś warzywniak i salonik prasowy Smile


Na nic więcej nie czekałem jak na Herta Wink
trex44 
   

VIP


Wiek: 56
Dołączył: Sob Lis 10, 2012 7:21
Posty: 617
Skąd: Di Trevi - I etap

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 10:51    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

kitaszewski napisał:
Stokrotka1510 napisał:
Witajcie,

wczoraj rozmawiałam z Panem z Lokum. Zapytałam czy coś więcej wie, jakie sklepy pojawią się w 4 etapie. Poinformował mnie, że umowy już podpisane mają: piekarnia Hert, Freschmarket, bank Millenium, jakiś warzywniak i salonik prasowy Smile


Na nic więcej nie czekałem jak na Herta Wink


Przydałby się jeszcze taki:

http://www.secpol.com.pl/ofirmie.html Wink Rotfl
Stokrotka1510 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pią Sty 17, 2014 8:09
Posty: 69
Skąd: Lokum di trevi

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 11:42    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

aha... i umknęła mej pamięci jeszcze jedna informacja odnośnie sklepów. Pan z Lokum powiedział, że ma być jeszcze w 4 etapie jakaś mała gastronomia z makaronamiSmile
papafl 
   

Zaawansowany Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Sie 01, 2012 21:45
Posty: 377
Skąd: 43B

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 12:31    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Stokrotka1510 napisał:
aha... i umknęła mej pamięci jeszcze jedna informacja odnośnie sklepów. Pan z Lokum powiedział, że ma być jeszcze w 4 etapie jakaś mała gastronomia z makaronamiSmile

A jej nazwa to Cygańskie Przysmaki?
mtzecik 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 18, 2013 17:53
Posty: 196
Skąd: 41d

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 13:27    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

Danie dnia: zupa z Twojego psa Razz
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 18:54    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

A wszystkiego tego bedzie pilnowac..


1389656752_a0yj7u_600.jpg
 Opis:
.

1389656752_a0yj7u_600.jpg


EGLwro 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Paź 24, 2012 21:28
Posty: 253
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 21:15    Temat postu: Re: sklepy, sklepiki...

kitaszewski napisał:
Stokrotka1510 napisał:
Witajcie,

wczoraj rozmawiałam z Panem z Lokum. Zapytałam czy coś więcej wie, jakie sklepy pojawią się w 4 etapie. Poinformował mnie, że umowy już podpisane mają: piekarnia Hert, Freschmarket, bank Millenium, jakiś warzywniak i salonik prasowy Smile


Na nic więcej nie czekałem jak na Herta Wink


Szkoda, że nie piekarnia Jul-ka, no ale każdy ma swoje smaki, a ja do Perły daleko nie mam Wink

I cieszy mnie bank, w sumie obojętnie jaki byleby był bankomat 24h.

Freshmarket czyli coś co jest otwarte codziennie od 6-23 tez cieszy.

Generalnie podoba mi się ta lista, fajnie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 15 Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama