portal osiedli, dzielnic i miast

Wrocław Lokum di Trevi - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Lokum di Trevi - sprawy osiedlowe » Forum » Impreza integracyjna w garażu 10. listopada
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    

Przyjdziesz na imprezę w garażu 10. listopada?
  tak
  raczej tak
  nie
Zobacz Wyniki
Autor Wiadomość
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:11    Temat postu: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Tak jak w innym temacie napisał Jan123: To jak z tą imprezą?

Może najpierw pytanie: Czy komuś przeszkadza, żeby w garażu zrobić spotkanie? Załóżmy, że byłby to garaż z przodu bloku (bliżej bramy)

Skoro nie ma sprzeciwu przejdźmy dalej.
Organizacyjnie to chyba trzeba zrobić jak w Alternatywy 4 u Balcerka, czyli każdy przychodzi z własnym krzesłem, szkłem i napitkiem.

Chyba, że ktoś na/po "budowie jakąś długą dechę/regips i jakieś taborety/kozioł żeby stworzyć prowizoryczny stół

Jakieś propozycje rozwinięcia tematu?


Ostatnio zmieniony przez kitaszewski dnia Fri Oct 26, 2012 9:28, liczba edycji: 1
Gorska_Kozica 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 11:56
Posty: 177
Skąd: 43C

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:18    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Jestem za Smile A jeśli chodzi o udogodnienia typu siedzonka, to myślę, że jak ktoś będzie chciał przyjść, to przyjdzie choćby na "standing party". Smile
_________________
Blog Smile
Może polubisz? FB-Fanpage Smile
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 9:25    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

heh no wiadomo że nie orągły stół Wink
bardziej mi chodziło, żeby nie wyglądało tak że stoimy w kółeczku a jak coś to szkło stawiamy na posadzce to chociaż na krześle można postawić

tylko tak właśnie pomyślałem, że sam nie mam krzesła na chacie

chociaż żeby z 5 osób się zebrało na pierwsze takie spotkanie
jeśli klika osób zapowie przybycie to mogę druknąć kartki z ogłoszeniem i powiesić we wszystkich klatkach
arekpro 
   

VIP


Dołączył: Wto Maj 31, 2011 9:28
Posty: 567
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 13:52    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Ja na ten termin pewnie sie nei wyrobie ale termin z koncowka listopada to czemu nei Wink
Pysiek 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Paź 12, 2012 12:01
Posty: 28
Skąd: Zamość

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 14:22    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

ja chętnie się z wami napije Wink osoby palące przetestują odrazu czujniki dymu w garażach Smile
jeśli na 10 zbierze się trochę osób to może być pierwsza impreza a potem druga za 2-3 tygodnie z nowymi mieszkańcami Smile
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 15:38    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Też tak myślę, żeby przyszło kilka osób a jakoś pod koniec listopada zrobi się poprawkę i grono może się powiększy

Pysiak bez czujek! bez czujek! Wink
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 15:51    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Ale głosować w ankiecie!
56 wyświetleń tematu a 2 głowy...
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 17:50    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

jak bedzie 20osob stawiam flaszke Wink Super
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 9:52    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

jako atrakcja wieczoru walka Wach-Kliczko (akurat 10. walczą) może to podniesie frekwencję?!

tylko skąd TV w garażu ?! Wink
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Pon Paź 29, 2012 17:54    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

kitaszewski napisał:
jako atrakcja wieczoru walka Wach-Kliczko (akurat 10. walczą) może to podniesie frekwencję?!

tylko skąd TV w garażu ?! Wink


laptop wifi i jest online Wink
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Śro Paź 31, 2012 7:34    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Co do imprezy to w ktorym garazu mamy dwa pierwszy od straznika czy nastepny?
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Śro Paź 31, 2012 9:24    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Jan123 napisał:
Co do imprezy to w ktorym garazu mamy dwa pierwszy od straznika czy nastepny?


Obojętne, proponowałem ten pod pierwszymi klatkami
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Śro Paź 31, 2012 22:03    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Co pijemy ? Zdrowko
O ktorej start?
21?
kitaszewski 
   

VIP


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sie 10, 2012 12:59
Posty: 556
Skąd: kl1

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 20:42    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Jan123 napisał:
Co pijemy ? Zdrowko
O ktorej start?
21?


no tak, ale w następną sobotę Wink. może być 21 tylko punktualnie się spotykamy Wink
Jan123 
   

VIP


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sie 28, 2012 22:28
Posty: 655
Skąd: 1 etap

PostWysłany: Czw Lis 01, 2012 20:54    Temat postu: Re: Impreza integracyjna w garażu 10. listopada

Super Ja przynosze flaszkeWink
moze ktos przyniesc cos do siedzenia?
JAkiegos lapa co dobrze trzyma bateria z jakas muza?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Wrocław

  

osiedla Wrocławia:

  Andaluzja Angel Wings Apartamenty Czysta Apartamenty North Apartamenty Piaskowa Apartamenty przy Mińskiej Apartamenty Rakowiecka Aparthotel Invite Atrium Geo Braterska Brzeska 5 Brzozowe Zacisze Bursztynowa Bursztynowe Butterfly Centauris Centrum Maślic Małych Centrum Partynice Centrum Południowe Corte Verona Cybulskiego 20 Czajkowskiego Cztery Pory Roku Giardini Verona Grójecka 10 Hauke-Bosaka Hubertus Huby Impressio Innova Inwestycja w Leśnicy Jana III Sobieskiego Jesionowy Zakątek Justin Center Kępa Leśnicka Kępa Staromiejska Kiełczów (Milart) Korona Kościuszki - Prądzyńskiego Kręta 10 Krzycka 92 Kukuczki (Milart) Kurkowa 14 Lawendowe Legnicka 17 Literackie Lofty Platinum Lokum di Trevi Lokum Mosiężna Maestro Malownicze Małe Wilczyce Mozaika Mój Grabiszynek Muchobór Wielki-Portero Na Księżu Małym Na Życzliwej Nowy Horyzont Oaza Odra House Odra Tower Ogrody Grabiszyńskie Ogrody Halera Ogrody Reja Olimpia Port Ołtaszyn Park Opolska Orion Osiedle Mieszczańskie Osiedle Odkrywców Park Avenue Parkowa Ostoja Parkowe Parkowe (Budnest) Partynice Pastelowy Gaj Piastowskie Planty Zawidawie Pod Dębami Pod Platanami Pod Przyjaznym Adresem Potokowa Pretficza 40 Promenady Wrocławskie Przy Słowiańskim Wzgórzu Przyjaźni Racławicka Park Rezydencja Borek Rezydencja Dąbie Rezydencja Staromiejska Rodzinna Enklawa Różana Dolina Rumiankowe Sky Tower Słoneczne Sady Słoneczny Zakątek Sol De Levante Stabłowice II Stabłowicka 77 Sułowska Supińskiego 6, 6a Szybka ŚRÓDMIEŚCIE odnowa Tarnogaj Tęczowe Tęczowy Raj - Apart House Trinity Residence Verity Rivage Verity Rosa Verity UpTown Villa Blanca Villa Vratislavia Ville Murano Vratislavia Residence Wilanowskie Willa Gardenia Wille przy Potokowej Wojszyce Klasztorna Zacisze Krzemienieckie Zakątek na Wietrznej Zegarmistrzowska Zielona Etiuda Zielona Pergola Zielona Przystań Zielona Wyspa Zielone Stabłowice Zielone Wzgórze Zielony Szelest Zielony Zakątek Zielony Zakątek Murapol Zimowe Ogrody Złociste Jarzębiny II Złota Podkowa Zwycięska Zwycięska 14c

dzielnice Wrocławia:

  Fabryczna Krzyki Psie Pole Stabłowice Stare Miasto Śródmieście

W REGIONIE:
Jelenia Góra Legnica Wałbrzych Wrocław

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama